Perşembe, Aralık 1

Kaş Arası Kıllar Nasıl Yok Edilir?

Kaş Arası Kıllar Nasıl Yok Edilir?

Merak edilen konular

Kaş Arası Kıllar Nasıl Yok Edilir?

Lazer epilasyon işlemleri içerisinde buz lazer epilasyon, özel bir yüz ucuna sahiptir. Dolayısıyla bu özel uçla lazer epilasyon işlemi kaş arası kıllar için rahatlıkla uygulanmaktadır. Buz lazer’in yüz ucu, en hasssas ve küçük noktalar için bile uygulanır. Yine ayrıca kaş arası gibi yüzünüze yakın alanlara işlem yapılırken gözünüze lazer ışığından koruyan özel göslükler takılır. Böylelikle hızlı, güvenli bir uygulamanın yapılması sağlanır.

Buz Lazer ile sadece kaş arası değil, kalın olan kaşlarınızı inceletmek içinde tercih edebilirsiniz. Buz lazer özel başlığına sayesinde, kaş üzeri, kaş ortası gibi hassas bölgelerde güvenle bir şekilde lazer epilasyon uygulanabilir.

Buz Lazer ortalama 8 seans önerilmektedir. İnce kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili çözümler sunmaktadır. Sonuçları kalıcı seviyededir. Cilt ve kıl renginiz, kıl kalınlığınız gibi faktörler göz önünde bulundurularak iyi b ir sonuç için ek 1-2 seans ihtiyacınız olabilir.

Kaş arasındaki kılları yok etmek mümkün mü?

Kaş arasında ki kılları buz lazer epilasyon ile yok edebilirsiniz. Bu lazer epilasyonun özel ucu sayesinde ağrısız, güvenli ve kısa sürede kaş aranıza uygulama tamamlanır.

Kaş arasına lazer epilasyon yapılır mı?

Kaş Arası Kıllar Nasıl Yok Edilir?Evet kaş arası kıllara lazer epilasyon yapılabilir ve rahatlıkla yok edilebilir. Kaş arasına lazer epilasyon yapılabilir. Özellikle buz lazer epilasyon uygulaması ile saniyeler içerisinde kaş aranızda bulunan rahatsız edici görüntüden kurtulmanız mümkündür.

Öne çıkan video
Buz Lazer Epilasyon Uygulaması
İlgili aramalar
  • Kaş ortası kılları nasıl yok Edilir
  • Kaş ortası nasıl yok edilir erkek
  • Kaş ortası kalıcı çözüm
  • Tek kaş nasıl yok edilir
  • Kaş ortası kılları dökülür mu
  • Kaş ortasındaki kıllardan kurtulma erkek
  • Kaş aldıktan sonra çıkmaması için ne yapılmalı
  • Kaş ortası batıklar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir