Perşembe, Eylül 29

Evde Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Evde Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Merak edilen konu

Evde Lazer Epilasyon Yapılır mı?

Evde kullandığınız epilasyon cihazları sadece epilasyon tüy yok etme işlemini yapar fakat sonuçları asla kalıcı değildir. Ev ortamında yapılan ve ev tipi olarak lanse edilen epilasyon cihazları lazer cihazı değildir. Bu cihazlar ile sadece tüylerinizi söndürebilirsiniz ve sonuçları asla kalıcı değildir. Özetle evde yaptığınız işlem geçici epilasyon işlemi olup asla lazer epilasyon işlemi olarak değerlendirilmemelidir.

Evde lazer epilasyon yapılır mı? veya Evde lazer epilasyon nasıl yapılır? şeklinde sürekli sorular almaktayız. Kullanıcılarımız hızlı, erişilebilir ve pratik olması açısından evde lazer epilasyon yapmak gibi düşünceleri ortaya çıkmaktadır. Evde lazer epilasyon değil sadece epilasyon işlemi elde ettiğiniz cihazlarla günlük çözümler bulabilirsiniz. Evde yapılan işlem lazer cihazından oldukça farklıdır. Yapılan işlem tüy giderme olup ortaya çıkan sonuçlar maalesef kalıcı olmamaktadır. Ev tipi kullanılan lazer epilasyon cihazları asla lazer epilasyon cihazı değildir. Lazer epilasyon cihazları yüksek sonuç vermektedir ve evde kullanılan cihazlara oranla çok fazla pahalı fakat sonuçları çok daha etkilidir.

İstenmeyen tüyler insanlık tarihi kadar eski bir konudur ve gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan cihazlar ile sonunda çözülmülş durumda. Özellikle genç kızların ergenliğe girişi ile başlayan ve yaklaşık 60’lı yaşlarına kadar süren bu itici ve bazen acılı sorun lazer epilasyon sistemleri sayesinde çözülmül durunma. Genç kızlar ve kadınlar jilet ve ağda gibi ilkel yöntemlerle bu sorunlara hala çare bulmaya çalışmakta ve geçici çözümler ortaya çıkmaktadır. Hatta ağda yapan kadınlar ağdanın içeriğinde bulunan limon ve bal gibi kıl köklerini besleyen ve bir sonraki sefere daha gür ve hızlı çıkmasına sebep olduklarının farkında bile değildir. Alternatif olarak evde kullanılan elektronik ve portatif epilasyon aletleri ilk zamanlar çözüm gibi görülebilir, fakat uzun vadede çözüm olmadığı ve sonuçlarının tatminkar olmadığı görülmektedir.

Günümüzde en gelişmiş lazer epilasyon yöntemi olarak kabul edilen buz lazer epilasyon cihazları çok gelişmiştir. Buz lazer seansları ile iyi sonuçlar elde edilmesi mümkündür. İyisonuç alabilmek cihaz kalitesi ve sunduğu özellikleri ile doğrudan bağlantılıdır. Buz lazer cihazları oldukça pahalıdır ve ev tipi değildir. Buz lazer kliniklerde kullanılmaktadır ve hastalara seans başı veya paketler halinde sunulmaktadır. Buz lazer cihazları evinizde kullandığınız epilasyon aletleri gibi yüzeysel sonuç yerine kıl köklerini doğrudan hedefler ve kıl kökünü kalıcı olarak yok etmeyi amaçlamaktadır. Direkt olarak kıl köküne etki ettiğinden kılların uzaması engellenir. Dolayısıyla istemediğiniz kıl ve tüylerin çıkması önemli ölçüde engellenir. Buz lazer kalıcı ve etkili sonuçlarla birlikte oldukça kaliteli ve konforlu bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Aleti mi, Lazer Epilasyon Merkezi mi?

Evde kullandığınız aletler kesinlikle lazer epilasyon cihazı değildir. Lazer adı geçen cihazlar lazer tipi cihazlar ile uygulanır. Evde kullanılan epilasyon aletleri sadece tüy giderme işlemi yapar ve sonuçları lazer epilasyon uygulaması gibi asla kalıcı olmayacaktır.

Öne çıkan video
Buz Lazer Epilasyon Uygulaması
İlgili aramalar
  • Evde lazer epilasyon yapanlar
  • Evde Lazer Epilasyon aleti kullananlar
  • Evde lazer epilasyon kaç günde bir yapılmalı
  • Evde lazer epilasyon zararları
  • Evde lazer epilasyon Kadınlar Kulübü
  • Evde lazer epilasyon yaparken dikkat EDİLMESİ gerekenler
  • Evde lazer nasıl yapılır
  • Evde lazer epilasyon ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.