Perşembe, Aralık 1

Epilasyon Çeşitleri

Epilasyon Çeşitleri

Vücudumuzda, koltuk altı, kollar, bacaklar, bikini bölgesi gibi birçok bölgede dış estetiğinizi bozabilecek birçok tüy ve kıl bulunmaktadır. Bu istenmeyen kıl ve tüylerden kalıcı veya geçici olarak kurtulabilmenizi sağlayan işlemler arasında ise ilk sırada epilasyon uygulamaları gelmektedir. Kalıcı veya geçici olarak kurtulmamızı sağlayan birçok epilasyon çeşitleri bulunmaktadır.

Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Profesyonel güzellik uzmanlarımız tarafından titizlik ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden uyguladığımız kaliteli bu hizmetin birçok çeşidi bulunmaktadır. İstenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmanızı sağlayacak epilasyon çeşitleri şunlardır:

Epilasyon Çeşitleri
  1. Lazer Epilasyon: Vücudumuzda bulunan istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabilmenizi sağlayan en etkili yöntemler arasında lazer epilasyon uygulamaları gelmektedir. Bu yöntem ile cihaz içerisinden çıkan lazer ışınları, kıl köklerini tahrip ederek kurutuyor ve tüy köklerinin giderek zayıflamasına neden olarak zamanla tamamen yok olmasını sağlıyor.
  2. İğneli Epilasyon: Kıl köklerine, oldukça ince bir iğne yardımı ile elektrik akımı verilerek kıl köklerini zamanla yok olmasını sağlayan bir işlemdir. Lazer epilasyona göre daha fazla etkili olan bu yöntem, uygulanmasının bir hayli zor olması nedeniyle sadece belli başlı bölgelerde kullanılıyor.
  3. Foto Epilasyon: Bu yöntem ile istenmeyen tüyler, oldukça güçlü ışınlar tarafından yok edilmektedir.
  4. Epilatör ile Epilasyon: Cilt üzerinde bulunan tüy ve kılları, seri bir şekilde kıl kökünden ayıran bu cihazlar, 4 ile 6 hafta arasında tüylerden kurtulmanızı sağlıyor. Ağdaya nazaran daha az can yakması ve daha az tahriş ettiği için sıklıkla tercih edilmektedir. Epilatör ile yapılan lazer epilasyon, kesinlikle kalıcı etki bırakan lazer epilasyon ile karıştırılmamalıdır.
  5. Ağda ile Epilasyon: Hemen hemen herkesin kullandığı, gelenekselleşmiş bir istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemidir. Sir ağda, soğuk ağda, ılık ağda gibi birçok çeşidi bulunan ağda ile epilasyon sayesinde vücudunuzdaki kıllardan 1 ile 3 hafta aralığında kurtulmanızı sağlıyor.
Epilasyon Hizmetimiz

Firmamız bünyesinde çalışan deneyimli, profesyonel güzellik uzmanlarımız istediğiniz epilasyon çeşidine göre ya da bizim tarafımızdan belirleyebileceğimiz size en uygun epilasyon çeşidini titizlikle istenilen bölgeye uygulayarak benzersiz bir epilasyon hizmeti sağlıyoruz. Eğer siz de vücudunuzdaki istenmeyen kıl ve tüylerden kurtulmak için bir araştırmaya girdiyseniz bizi tercih edebilir ve uygun fiyat avantajlarımızla güzel uzmanlarımız tarafından sunulan profesyonel epilasyon hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir