Perşembe, Aralık 1

Buz Lazer İşe Yarıyor Mu

Buz Lazer İşe Yarıyor Mu

Buz lazer son zamanların en popüler lazer tekniklerinden olsa da insanlar tereddütle yaklaşmaktadır. Lazer kelimesi insanları korkutan temel etkendir ve çevreden duyulan şeyler ile birçok insan işe yarayıp yaramadığına dair şüphe duymakta ve merak etmektedir. Buz lazer sayesinde tüm kıllarınızdan kurtulabilir ve rahatlıkla hayatınıza devam edebilirsiniz.

Buz Lazer Nedir?

Buz lazer nedir sorusu buz lazer yaptırmak isteyenlerin ilk sorusu olmaktadır. Genelde insanların korktuğu buz lazerde aslında korkulacak hiçbir şey yoktur. Buz lazer yaptırdığınızda ve bunu düzenli bir biçimde gerçekleştirdiğinizde yaptırdığınız bölge veya bölgedeki kıllar gider. Bu sayede kıl probleminiz kalmamış olur. Bu birçok insan için oldukça kurtarıcıdır.

Buz Lazer ile İlgili Doğru Bilinen Yanlışlar Nedir?

Buz lazer ile ilgili bilinen yanlışlar genellikle zararlı ve sonradan yeniden kıl çıktığı ile ilgilidir. Bu durumda söylenmelidir ki buz lazerin kimseye bir zararı yoktur. Çünkü buz lazer sadece kıl köklerinin olduğu yere kadar iner daha aşağıya inemez ve organlarınıza değemez. Diğer bir yanlış anlaşılma da kılların yeniden çıkmasıdır. Bu ancak ve ancak siz seanslarınıza düzenli gitmezseniz ve bu süreçte kıllarınızı kökten alırsanız gerçekleşir. Bunları yapmadığınız sürece bu sonucu almanız mümkün değildir. O zaman kalıcı olarak tüyleriniz yok olacaktır.

Buz Lazer İşe Yarar Mı?

Buz lazer son zamanlarında trend lazer epilasyon yöntemlerinden biridir. Buz lazer ile kıl probleminizden kurtulmanız mümkündür. Bu kadar popüler hale gelmesi elbette tesadüf değildir. Bunun bazı sebepleri vardır. Buz lazer diğer lazer epilasyon cihazlarına oranla daha iyi çalışır. Bunun kanıtı ise ince ve açık renk tüyleri bile alabilmesidir. Buz lazer sayesinde açık renkli tüylere sahipseniz yine de lazer yaptırabilirsiniz. Ancak eski lazerlerde açık renk ve ince tüylerin alınması daha uzun sürmektedir ve bazılarını cihaz görmemektedir.

Buz lazer oldukça işe yarar. Ancak bu süreçte randevularınızı yani seanslarınızı aksatmamanız önemlidir. Bazı durumlarda seans sayınız artabilir ancak endişe etmeyiniz. Buz lazer fiyatları da seans sayısına göre belirlenmektedir ve seans başınadır. Ancak isterseniz toplu ödeme de yapabilirsiniz. Lazer epilasyon fiyatları da bu şekildedir. Yani neyi yaptırırsanız yaptırın aynısı olacaktır.

Buz Lazer Göze Zarar Verir Mi?

Buz lazer, adından da anlaşılacağı üzere lazerler ile gerçekleştiği için insanlar göze zarar verir mi endişesi duymaktadır ancak bu konuda endişe duyulacak bir durum söz konusu değildir. Burada lazer esnasında siz de göreceksiniz ki bir gözlük takılır. Bu gözlüğü hem size lazeri yapan kişi hem de siz takarsınız. Bu sayede lazerin ışınlarından gözünüz zarar görmemiş olur. Buz lazer veya herhangi bir lazer olsun bu durum değişmez. Buz lazer epilasyon esnasında gözlerime zarar gelir mi sorusu ile tereddüt yaşamanıza gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir