Perşembe, Aralık 1

Buz Lazer Hangi Bölgelere Yapılır

Buz Lazer Hangi Bölgelere Yapılır

Buz Lazer Uygulaması ve Bölgesel Etkinliği

Buz lazer yaptırmaya karar veren insanlar genelde birden fazla bölgeye yaptırarak hepsinden bir anda kurtulmak isterler. Bu yüzden de buz lazerin genelde hangi bölgelere yapıldığını merak ederler. Bu sayede fiyat indirimlerinden yararlanabilmek gibi birçok durum söz konusudur. Bu da buz lazer yaptırmak isteyen insanları diğer bölgelerini de yaptırmak üzerine cezbeder.

Buz Lazer hakkında sıkça sorulan sorular

Buz Lazer Nedir?

İnsanlar buz lazer yaptırmadan önce buz lazer nedir, buz lazerin zararları var mıdır veya buz lazer kalıcı mıdır gibi pek çok soru sormaktadır. Bu lazer cildinize zarar vermez ve tüylerinizi sona erdirmek üzere çalışır. Süresi değişse de genelde tek tük tüyler hariç genel olarak tüylerinizden kurtulursunuz. Buz lazer kullanımı oldukça yaygındır.

Buz Lazer Kaç Seans Sürmektedir?

Buz lazerin seansını yapılan bölge, tüy durumunuz gibi birçok faktör etkiler. Örneğin kıl renginiz koyu ise ve kıllarınız kalın ise buz lazer bu kılları hemen fark edecektir ve daha hızlı sonuç alabilmeniz mümkündür. Ancak daha açık tonlara sahip veya nice kıllarınız varsa bunun algılanması zaman alabilmektedir. Ortalama 6 seans süren lazerde her seans arasındaki süre farklı da farklıdır. İlk seansla ikinci seans arasında buz lazer epilasyon süresi oldukça azdır ancak ilerleyen seanslarda süre artar. Aynı şekilde ilk seansta ısı daha az iken son seanslarda cildin alışması ile daha fazladır. Bu seanslar daha fazla da olabilir. Bu da fiyatlara yansıyacaktır. Lazer epilasyon fiyatları birçok yere göre değişiklik göstermektedir.

Buz Lazer Hangi Bölgelere Yapılabilir?

Buz lazer her bölgeye yapılabilir. Buz lazer hangi bölgelere yapılır sorusunun bu kadar çok sorulması normaldir çünkü insanlar birden fazla yere buz lazer epilasyon yaptırıp rahat etmek isterler. Erkek veya kadın fark etmeksizin bu durum böyledir. Koltuk altı, yüz, sırt, karın, alt ve üst bacak, kol, ense, genital bölge gibi birçok seçenek söz konusudur. Her birinin ücreti ve seans süresi farklıdır. Buna sizin tüy durumunuz ve cilt renginiz de etki etmektedir.

Hangi bölgeye yapılırsa yapılsın ortalama 6 seans civarında sürmektedir. Aşağı yukarı 6 seans yapılan buz lazerde ilk ve son seans aralıkları daha fazladır.

Buz Lazer Tamamen Çözüm Müdür?

Buz lazer herkeste farklı etki etmektedir. Bunun temelinde ise herkesin tüylerinin farklı olması yatmaktadır. İnce ve kalın tüylerde lazerin etkisi farklı olabileceği gibi koyu renk ve açık renk tüylerde de farklı sonuçlar vermektedir. Ancak genelde buz lazer kesin çözümdür. Tek tük diyebileceğimiz birkaç tüy kalsa da genel olarak uzun süre boyunca herhangi bir tüy ile karşılaşmazsınız. Bu yüzden buz lazer fiyatları insanları tedirgin etmez çünkü bundan sonraki süreçte rahat edeceklerini bildikleri için bu konuda harcama yapmaktan kaçınmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir