Perşembe, Eylül 29

Buz Lazer Cihazları

Buz Lazer Cihazları

Alma Laser firması tarafından 2015 yılından itibaren güzel ve bakım alanında popüler konuma gelen ”Buz lazer” tescilli bir lazer epilasyon cihazı ve markasıdır. Buz lazer adı genel olarak Soprano ICE cihazlarını tanımlamak için kullanılmaktadır. Yine ayrıca bu kadar popüler olan cihazların takliti çoğu kez denenmekte fakat başarılı olamamakta ve etkisiz kalmaktadır. Sağlık açısından bu cihazlardan uzak durmakla birlikte Buz lazer cihazları FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) başta olmak üzere Dünyanın tüm noktalarından güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Orjinal Buz Lazer cihazları ile ilgili tüm detayları sizler için derledik…!

Teknoloji geliştikçe lazer epilasyon alanında da büyük yenilikler ortaya çıkmaya devam etmektedir. Bu yenilikler içerisinde lazer epilasyon cihazlarının etkisi ve seans süreleri başta gelmektedir. Özellikle seans süresini minimize eden, etkili ve konforlu bir lazer epilasyon deneyimi sunan Buz Lazer™ bu alanda öncü konumdadır. Ülkemizde olduğu kadar dünyanın dört bir tarafından popüler olan buz lazer cihazları, sahip oldukları özel patentli teknolojileri sayesinde seçkin klinikler tarafından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

Buz Lazer Cihazları

  • Soprano ICE
  • Soprano Platinum
  • Soprano Titanium

Orjinal Buz Lazer™ serisi cihazlar ülkemizde dermatolog, medikal estetik hekimler ve plastik cerrahlar tarafından tarafından yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Alma Laser firmasının 2015 yılında ürettiği Soprano ICE, ülkemizde bilinen adı ile Buz Lazer cihazlar, neredeyse tüm merkezlerde güvenli bir şekilde kullanılmaktadır.

Yüksek teknolojili bir lazer epilasyon cihazı olarak piyasaya sürülen Soprano ICE gelişimini Soprano Platinum ve son olarak Sopprano Titanium ile devam ettirmiştir. Soprano Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boyu lazer epilasyon cihazı olmak özelliğini taşımaktadır. Soprano Platinum sahip olduğu bu özellik günümüzde kullanılan en güncel teknolojik yöntemdir.

Buz Lazer™ serisini en gelişmiş modeli Soprano Titanium çok daha güçlü, çok daha hızlı ve çok daha akıllı yeni nesil teknolojik özellikler barındırmaktadır. Soprano Platinum cihazlarda olduğu gibi 3 dalga boyuna sahiptir ve 4 cm² başlığı ile hızlı tedavi için tasarlanmıştır. Yine aynı şekilde patentli ICE teknolojisi ICE Plus olarak daha da gelişim göstermiştir.

Alma Laser üretimi tüm buz lazer cihazları patentli teknolojilere sahiptir ve FDA onaylıdır. Başarılı klinik ortamında yapılan testlerle ispatlanmıştır. Buz Lazer cihazların elde ettiği bu büyük başarı taklitlerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Taklit cihazlar yan etkisi yüksek ve insan sağlıını olumsuz yönde etkileyebilecek cihaz türü olduğundan, sadece orjinal buz lazer cihazlar tercih edilmelidir.

Soprano Titanium

Ağrısız, Etkili, Güçlü ve % 40 Daha Hızlı

Soprano ICE Platinum

Ağrısız, Hızlı, Etkili ve Daha Güçlü

Soprano ICE

Ağrısız, Hızlı, Etkili